Fotografia i wizaż, Śliczniak & Świrszcz, FotoVisage

FOTOGRAFIA

WIZAŻ

FotoVisage Śliczniak & Świrszcz na facebook


Akt artystyczny i nagość zakryta, kobiece sesje fotograficzne

Odkrywamy piękno i fotografujemy ulotne chwile.

Sesje akty artystyczne i nagość zakryta, zdjęcia aktu w Lublinie i Zamościu, Śliczniak & Świrszcz

Akt artystyczny lub nagość zakryta to fotograficzne ujęcie piękna i zmysłowości ciała, magia światła, ciekawej perspektywy, to fotografia, która intryguje i wzbudza emocje. Fotografia aktu jest jedną z trudniejszych dziedzin, gdyż pokazanie samej nagości nie wystarcza, niezbędne są dodatkowe środki wyrazu: stylizacja, make up, fryzura, rzeźba ciała, kolor i światło. Sesje aktowe lub nagość zakryta odbywają się w studyjnym atelier, w niestandardowym wnętrzu lub w plenerze. Fotografia aktu to nie golizna, lecz okazja do wykazania się kreatywnością.

Prywatna sesja aktu artystycznego lub nagości zakrytej ma charakter poufny – bez zgody osoby fotografowanej zdjęcia nie mogą być publikowane, dlatego te, które znajdują się na naszej stronie to tylko część naszych fotografii.

Podczas pracy na planie zdjęciowym jesteśmy tylko we troje: fotograf, wizażystka i Ty. Sesja aktu jest czasochłonna, wymaga skupienia i cierpliwości, duże znaczenie ma precyzyjna kontrola ustawień światła oraz ułożenia ciała. Każdą sesję traktujemy szczególnie, mając na uwadze Twoje oczekiwania i to abyś poczuła się przed obiektywem komfortowo.

Jak zrobić pierwszy krok ? Napisz lub zadzwoń, umów się z nami najpierw na niezobowiązujące spotkanie, porozmawiamy o fotografii oraz omówimy kwestię ewentualnych wspólnych zdjęć, podejmujemy decyzję o realizacji sesji i omówimy jej szczegóły. Ze względu na artystyczny charakter sesji zastrzegamy sobie prawo odmowy jej realizacji bez podania przyczyn. Warunkiem uczestniczenia w sesjach aktu jest ukończony 18-ty rok życia.

Sesja ”akt artystyczny lub nagość zakryta” wykonana przez FotoVisage Śliczniak & Świrszcz, to szczególna szansa na to byś sprawiła sobie wspaniałą pamiątkę w postaci wyjątkowych zdjęć.

Tu znajdziesz więcej informacji o sesjach zdjęciowych

Akty i nagość zakryta, kobiece sesje fotograficzne w Zamościu, Śliczniak & Świrszcz Zdjęcia portretowe akt artystyczny i nagość zakryta w Lublinie i Zamościu, Śliczniak & Świrszcz

Prywatne kobiece sesje zdjęciowe