Fotografia i wizaż, Śliczniak & Świrszcz, FotoVisage

FOTOGRAFIA

WIZAŻ

FotoVisage Śliczniak & Świrszcz na facebook


Portret i plener, kobiece sesje fotograficzne


Wykonując portrety staramy się pokazać piękno twarzy, unikalną osobowość, zatrzymać w kadrze konkretny moment. Nawiązując indywidualną więź z fotografowaną osobą udaje nam się wykonać zdjęcia portretowe, które pokazują nie tylko wygląd osoby, ale także charakter i wyjątkowość.

Dojeżdżamy w różne miejsca, posiadamy przenośne studio fotograficzne, którym możemy wykonać sesję zdjęciową wszędzie gdzie zechcesz: we własnym domu, studio, ulubionym miejscu, w zieleni pleneru lub w świetle miast. Do sesji portretowych zapewniamy profesjonalny makijaż fotograficzny. To jakie zdjęcia wykonamy zależy od Ciebie, Twoich upodobań, nastroju i pragnień - naszym zadaniem jest pokazać na fotografiach, jaką wyjątkową osobą jesteś.

Tu znajdziesz więcej informacji o sesjach zdjęciowych

Portrety kobiet w Zamościu. Zdjęcie portret kobiecy studyjny w Lublinie. Zdjęcie studyjny portret kobiecy w Zamościu. Fotografia portretowa Zamość, kobiece sesje portretowe. Fotografia portret kobiety z kwiatami. Sesja zdjęciowa portretowa w polu kwitnącego rzepaku na Roztoczu. Sesja fotograficzna portrety z biżuterią. Subtelny portret koiecy. Kobieta z papierosem i dym, zdjęcie portretowe. Zdjęcia dla modelek do portfolio. Portret kobiety z czerwonymi i pomarańczowymi różami. Budowanie portfolio dla modelek. Klimatyczny portret kobiety w Zamościu. Prywatne sesje zdjęciowe portretowe. Lata dwudzieste, stylizowane zdjęcie portretowe. Prywatne, domowe zdjecia portretowe w Lublinie. Sesja zdjęciowa portretowa w stylu lata dwudzieste. Zdjęcia portretowe w stylizacji i scenerii lat dwudziestych. Prywatne kobiece sesje zdjęciowe portretowe. Sesje zdjęciowe portretowe dla modelek, budowanie portfolio modelkom. Delikatny portret w bieli. Kobiece sesje portretowe w Lublinie. Kobiece sesje portretowe w Zamościu. Zdjęcia brzuszkowe, kobiece sesje ciążowe. Zdjęcia portretowe z błękitną biżuterią i makijażem dla modelek. Kobiece sesje zdjęciowe portretowe w Zamościu. Kobiece sesje portretowe w Zamościu i Lublinie. Prywatne, domowe zdjęcia portretowe w Zamościu. Portret z różami. Portret kobiecy z czerwoną różą, prywatne sesje zdjęciowe dla kobiet. Delikatne portrety kobiece. Plenerowy portret kobiety z wiankiem kwiatów akacji. Portret plenerowy malarki w polu maków. Sesja zdjęciowa z akacjami w Zwierzyńcu na Roztoczu. Plenerowy portret na polu z kwiatami rzepaku o zachodzie słońca. Portret w lesie, kobieca plenerowa sesja zdjęciowa na Roztoczu. Sesja zdjęciowa w restauracji. Plenerowa sesja zdjęciowa w Lubelskiej Bramie Krakowskiej. Zdjęcie mamy i córki na starówce lubelskiej, sesja plenerowa. Fotografia portretowa w Lublinie, zdjęcie portret kobiecy. Fotograficzna sesja zdjęciowa ze świętym mikołajem w Lublinie. Jesienny portret w ogrodzie. Portret z wiankiem kwiatów akacji. Zdjęcia portretowe-plenerowe w Lublinie. Fotograf portretowy Lublin. Zdjęcia portretowe Zamość. Jesienny portret w Zamojskim parku. Zdjęcia plenerowe zimowe w Zamościu - FotoVisage Śliczniak & Świrszcz. Fotografia plenerowa zimowa w Zamościu - FotoVisage Śliczniak & Świrszcz. Portret kobiecy Lublin, fotograf portretowy. Plener zdjęciowy z motocyklem w polu maków na Roztoczu. Plenerowa sesja zdjęciowa z motocyklem w polu maków.

Prywatne kobiece sesje zdjęciowe