FotoVisage - Śliczniak & Świrszcz - makijaż i fotografia ślubna
Fotografia i wizaż, Śliczniak & Świrszcz, FotoVisage

FOTOGRAFIA

WIZAŻ

FotoVisage Śliczniak & Świrszcz na facebook


Kontakt


JESTEŚ  ZAINTERESOWANA  SESJĄ  ZDJĘCIOWĄ ?
MASZ  PYTANIA ?
POTRZEBUJESZ  FOTOGRAFA  I  WIZAŻYSTKI ?

ZADZWOŃ !
tel. (+48) 887 873 444

Jeśli nie odbiorę telefonu - proszę o wyrozumiałość.
Skontaktuj się ze mną ponownie lub wyślij mi SMS o treści "FotoVisage" - oddzwonię do Ciebie.

Małgorzata i Sławomir
Śliczniak & Świrszcz


Q&A - pytania i odpowiedzi


Czy wszystkie zdjęcia z sesji kobiecych umieszczamy w internecie ?

Szanujemy prywatność osób przez nas fotografowanych, dlatego tylko część wykonanych przez nas zdjęć możesz zobaczyć na stronie Śliczniak & Świrszcz. Zdjęcia z prywatnych sesji kobiecych: sensual, buduarowej i aktów artystycznych publikujemy w internecie po uzyskaniu zgody.

Czy mogę sama wykonać makijaż do sesji ?

Tak, korzystająć z naszych wskazówek możesz sama przygotować się do sesji zdjęciowej (pomalować i uczesać się) po warunkiem, że chcesz umówić się z nami na sesję portretową. W przypadku sesji buduarowej, studyjnej portretowej, plener glamour lub ślubny konieczny jest profesjonalny makijaż fotograficzny, który otrzymujesz od nas GRATIS.

Jak mam przygotować się do sesji zdjęciowej ?

Sesja zdjęciowa przyniesie satysfakcję Tobie i nam, jeśli będziesz do niej właściwie przygotowana. Kilka dni przed sesją fotograficzną (szczególnie jeśli zdecydujesz się na sesję intymną, buduarową lub glamour) spotykamy się z Tobą osobiście, aby poznać się przy miłej rozmowie, a Ty opowiesz nam, jakich zdjęć oczekujesz od nas. Praca na planie zdjęciowym wymaga zaangażowania zarówno ze strony fotografa i wizażystki oraz osoby fotografowanej. Wszystkie szczegóły uzgodnimy z Tobą osobiście, odpowiemy na Twoje pytania, będziemy służyć wsparciem, wiedzą i doświadczeniem w trakcie sesji. Bardzo zależy nam, abyś poczuła się swobodnie, pewnie i pięknie w naszej obecności i przed obiektywem, abyś miło spędziła z nami czas, dobrze się bawiła (pomimo, że pozowanie będzie wymagającym zadaniem).

Ile trwa sesja zdjęciowa ?

Fotograficzna sesja w zależności od jej rodzaju: plenerowa, studyjna, portretowa lub kobieca trwa ok. 2-6 godzin.
Jeżeli osoba fotografowana chce skorzystać z naszych usług wizażu,
należy doliczyć dodatkowe 1,5-2 godziny na przygotowanie makijażu, fryzury i stylizacji do zdjęć.

Ile osób jest na planie zdjęciowym ?

Na planie zdjęciowym uczestniczą: osoba/osoby fotografowane oraz wizażystka i fotograf. W przypadku prywatnych sesji kobiecych możesz przyjechać na sesję z osobą towarzyszącą, która może być z nami w trakcie przygotowań, jednak podczas wykonywania zdjęć, aby zapewnić swobodę i komfort pracy zostajemy zawsze we trójkę: fotograf Sławek, wizażystka Gosia i modelka czyli Ty.

Dlaczego, tak duże znaczenie ma właściwe przygotowanie do sesji zdjęciowej ?

Aby uzyskać dobry efekt na zdjęciach, trzeba pamiętać o odpowiednim przygotowaniu wielu elementów planu zdjęciowego.

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY - odpowiednio dobrany do stylizacji, urody i warunków oświeleniowych na planie zdjęciowym wydobywa to co najpiękniejsze. Aparat fotograficzny nieco inaczej "widzi" kolory niż ludzkie oko dlatego użycie profesjonalnych kosmetyków, prawidłowo i dokładnie wykonany makijaż twarzy oraz korekta kolorystyki lub niesdoskonałości na ciele jest bardzo ważna. Inny rodzaj makijażu wykonamy dla Ciebie do sesji zdjęciowej buduarowej, a zupełnie inny do zdjęć sensual czy beauty.

FRYZURA - odpowiednie uczesanie zawsze dodaje kobiecie uroku, dlatego do zdjęć możesz uczesać się sama, u swojej fryzjerki lub możemy uczesać Cię do sesji i zaproponować zmianę fryzury w trakcie sesji przy zmianie stylizacji.

STYLIZACJA - właściwie dobrana kreacja, pasująca do budowy ciała, pomysłu, kolorystyki oraz korespondująca charakterem zdjęć i z miejscem wykonywania sesji pokaże Cię z najlepszej strony.

MIEJSCE - od charakteru zdjęć, o jakich marzysz, zależy wybór odpowiedniego miejsca. Może to być sesja zdjęciowa w studio, Twoim mieszkaniu, plenerze, lub elegancki aparatament hotelowy, który zapewnia ekskluzywne tło szczególnie do zdjęć buduarowych.

OŚWIETLENIE - fotografia to "malowanie światłem" dlatego, jako fotograf wtajemnieczony w tajniki właściwego budowania planu zdjęciowego zadbam, żeby Twoje zdjęcia, bez względu na warunki otoczenia były oryginalne i niepowtarzalne.